Kapka v moři larpu

56612-1-1407218786Tak už to vypadá, že jsem pronikla i do světa larpu a kupodivu ne s fantasy tématikou, ale rovnou do pekla, jakým může být jen postapokalyptický svět: atomová zima, mutanti…

A jak že se mi to povedlo?

Úplně jinak, než možná myslíte.

Před nějakou dobou jsem byla požádána o pomoc s prací na kostýmu pro Elvien, která se chystala na letošní Fallout larp.

Konkrétně jsem jí měla pomoct s doladěním celku pomocí šperků, kterým se už nějakou dobu věnuji pod značkou TAPIRA, kdy hlavním materiálem pro tvorbu je papír. Papír má tu hlavní výhodu, že je lehký, tvárný a pokud se k němu člověk nechová jako prase, tak i dost vydrží.

Konkrétním zadáním byly náušnice a řetízky do vlasů opatřené znaky Bratrstva oceli a symboly spojené s Elvieninou postavou.

Výsledek jsem si nestihla nafotit, tak přidávám alespoň náčrtek, podle kterého jsem vyráběla:

img183

Nebudu moc rozpitvávat, jak byl tenhle projekt nakonec zákeřný, jak jsem se stále nemohla dopočítat správného počtu koleček, jak mi došly spojovací kroužky a vůbec se bránilo všecko, co mohlo.

Důležitý je jen konečný výsledek, který, myslím, stojí za to:

Ano, ty maličké náušnice jsem vyráběla taky 😉

Všechny fotografie vytvořil Josef Prošek.

Jen mě trochu mrzí, jak náušnice dopadly po akci (a Elvien snad dodá foto).

Bohužel skončily zapomenuté v bahně a dost pravděpodobně se po nich i šlapalo. Na druhou stranu ale ním, jak dopadne takový extrémní test. Základní integrita materiálu byla zachována, yey!

Teď jen můžu doufat, že příští rok si na mě nevymyslí ještě něco pekelnějšího, i když jak se znám, vrhnu se do toho zase po hlavě!

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog se štítky , , a jeho autorem je yeyra. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Kapka v moři larpu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *