Zlepšuju se

Někdy propadám depresím, že moje kreslení je stále stejné, stále jak od dítěte z mateřské školky, ale jsou dny, kdy jsem na sebe opravdu hrdá.

Jako třeba dnes.

Položila jsem vedle sebe obrázky, mezi nimiž není příliš velký časový rozdíl a přece je to jako závěrečná scéna z Cesty do pravěku, kdy vedle sebe leží zkamenělý a živý trilobit.

mainská srovnání copy  Obě vznikaly podobně, ale je to, jako by k sobě vůbec nepatřily.

Pro první mi byl předlohou mix fotografií z internetu, pro druhou jeden zcela konkrétní kocour, ačkoliv jsem se ho nakonec úplně na 100 % nedržela.

Harrison aka Indy: Mainský mývalí kocour narozený 2. 2. 2015 (Beast of Liris):

12695786_10153810017008405_133974925_n 12541019_10153771014503405_482348997736306016_nhttp://dragarta.com/cs

Tímto děkuji Dragartě za poskytnutí předloh.

A už teď se nemůžu dočkat, kam se po té své cestičce dostanu třeba za takových pět let!

PS: Za odblešení (= odstranění překlepů a nesmyslů) děkuji Elvien.

3 komentáře u „Zlepšuju se

  1. Zlepšení je hodně vidět. A nejen na kočkách. Za poslední měsíce sleduju, že sis našla svůj styl a to je hodně supr. Je to především vidět na kalendářích, na kterých ses podle mě pěkně vykreslila (mám doma ten letošní s duchy stromů a je vážně bomabstický. A taky jsem k němu na Vánoce dostala sadu všech magnetek! <3 ). Jen tak dál, těším se, co budeš tvořit za pět let. A i dřív. 😉

    • Aha, tak už vím, kde ten kalendář a megnetky skončily. Svět je zábavně malý 😉
      Osobně si myslím, že jsem svlj styl jela vždycky, ale všechno se vyvíjí, tak je za ty roky možná ještě yeyrovatější, než býval. Nebo je to dáno hlavně tím, že už jsem definitivně našla tu „svou“ techniku. Myslím, že tuš a akvarel jen tak z ruky nedám.
      S vykreslením na kalendářích naprosto souhlasím. Ten sahelský mi dal hrozně moc a stromy už to jen dotahují. Obzvlášť to vidím na javoru (říjen) ve srovnání s jinanem (červenec). Javor byl úplně poslední strom, který jsem v té sérii nakreslila a přijde mi o několik stupínků lepší, než ty ostatní.

  2. Zlepšení je vidět každopádně a nejen u koček. Je fajn, že máš prostor se rozvíjet a pořád i chuť a nápady. Ale u těch koček jsi od začátku skvělá především v jejich očích, ty pohledy jsou dokonalé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.