Energie vyčerpána, prosím dobijte baterie

Nějak poslední dny melu z posledního.

Nevím, jestli je to náročností práce, nebo už jedu na tvořivé vlně moc dlouho, ale tenhle týden se táhne, jako by byl přilepený ke žvýkačce.

Ještě, že už je zítra pátek!

Tak si říkám, co úžasného udělám o víkendu, abych si dobila baterky.

Tvořit? Nebo raději všechno hodit za hlavu, zalézt si s knihou do postele a zapomenout na existenci celého vesmíru? Nebo ještě lépe nazout pohory a vyrazit do terénu a nevracet se, dokud nepotáhnu nohy za sebou?

Pro dnešní večer jsem zvolila první možnost a musím říct, že to celkem pomohlo, i když stále cítím, že to není tak úplně ono.

Tupá prokrastinace uplynulých dní přinesla ovoce v podobě inspirace, kterou jsem si chtěla mermomocí vyzkoušet – místo černé udělat kontury bílou.

gennine

autor: Geninne

Pinterest se mi líbí čím dál tím víc! (Už na něm trávím víc času, než na Deviantartu.) A právě díky němu jsem objevila toto album: https://www.flickr.com/photos/geninne/

Divím se, že mě to nenapadlo nikdy dřív, i když s barevnými liniemi jsem už pracovala (například u draků). Člověk toho zjevně nikdy neví dost, aby se nemohl poučit.

Takže žádné další průtahy a zde jsou moje „veledíla“:

červený ptáček copy modrý ptáček copy zelený ptáček copy žlutý ptáček copyInspirace myslím jasně poznatelná, ale to v tomhle případě mi to nevadí. Však to posloužilo svému účelu a do budoucna vložím více vlastní invence a více yeyrovitosti 😉

Litovat, že jsem tuhle geniální myšlenku neměla sama, budu někdy příště, až budu zvažovat, že by se mi zrovna takoví ptáčci líbili na brožích/magnetech/…

Teď mám sílu jen na jediné, na další dávku pořádného odpočinku.

Dobrou noc 😉

2 komentáře u „Energie vyčerpána, prosím dobijte baterie

  1. Heeej tak tihle jsou opravdu luxusní, zvlášť ten červený se mi opravdu libí. Myslím, že kdyby jsi to hodila do rámečků nebo na obálky zápisníčků, uspělo by to u nejednoho milovníka recentních dinosaurů.

  2. Pingback: Naředěná Yeyra? | Yeyra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *