Ptáčkové omalovánky

Omalovánky pro dospělé Ptáček a kvítek měly loni vlastní kampaň na Startovači, tu se ale nepodařilo úspěšně zakončit a částka nutná k vydání (a výdajům s tím spojeným) pokořená nebyla.

Od té doby mi tu všechny obrázky jen tiše leží na disku a já se k nim tu a tam vracím, protože mi jich přijde škoda…

Tak jsem vybrala jeden z nich a rozhodla se ho zvěřejnit k volnému vybarvení.

Pro vaše větší pohodlí jsem připravila soubor ve formátu .pdf, stačí tedy jen vybrat vhodný papír (ideálně čtvrtku) a vytisknout. (Odkaz na stažení najdete pod obrázkem.)

Šiřte dle libosti, neodstraňujte odkaz na web a nevyužívejte komerčně.

Moc ráda si prohlédnu vaše výtvory, můžete je posílat na mail lenka@oram.cz a ráda je zde pod příspěvkem i zveřejním (pokud mi to umožníte).

SOUBOR KE STAŽENÍ

A jak mi tak omalovánky nejdou z hlavy, spočítala jsem, že kdyby se našlo dost zájemců, mohla bych je vydat i tak! Pro další informace nepřestávejte číst!

Čeká na vás 25 obrázků na silnějším papíře (190g/m2), vytištěné jednostranně a s kroužkovou vazbou na vrchní straně, takže bude pohodlná pro praváky i leváky.

Obrázky, které jsem vybrala, nepochází čistě z mé vlastní hlavy. Už od dětství miluji staré encyklopedie, především pro jejich nádherné ilustrace, a když jsem objevila archiv plný takovýchto děl, bylo mi hned jasné, že chci alespoň některým těm ilustracím dát nový život.

Všechny obrázky jsou poctivě překreslené, žádný filtr a fik, fik (jak už jsem taky potkala).

Snažila jsem se zachovat co nejvíc z původní předlohy, ale tu a tam jsem něco upravila. Rozdělila plochu na menší dílce, co se budou snáz vybarvovat, zvýraznila strukturu, něco vypustila, aby byl obrázek v linkách pochopitelnější.

Pokud si chcete prohlédnout celý výběr, pokračujte na TUTO GALERII

Pokud vás obrázky oslovily, neváhejte a napiště si o ně na mail lenka@oram.cz

Zaeviduju si vás do seznamu zájemců. A pokud bude zamluveno alespoň 25 kusů, omalovánky půjdou do tisku. A teprve v té době se ozvu s platebními údaji. Takže nemusíte mít strach, že bych sbalila peníze a odjela na nějakou pěknou dovolenou 😀

Ráda bych, aby se omalovánky daly použít i jako pěkný vánoční dárek, takže pokud se mi nepodaří mít udaných dost kusů do konce září, nic z toho nebude.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog, Ke stažení a jeho autorem je yeyra. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *